Social Geolocation (3.0.6) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Location
nl: Locatie

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Google Maps API key
nl: Google Maps-API-sleutel

en: Distance
nl: Afstand

en: Cache options
nl: Cache-opties

en: Unit of measurement
nl: Eenheid

en: Event date
nl: Evenementdatum

en: Social
nl: Sociaal

en: Asc
nl: Oplopend

en: Geolocation
nl: Geolocatie

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
nl: Tag-gebaseerde caching van data. Caches blijven bestaan tot een gerelateerde cache tag ongeldig wordt.
