Social Geolocation (3.0.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Tags
am: መለያዎች

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር
