Social Geolocation (3.0.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Location
sl: Mesto
