Social Geolocation (3.0.7) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: All
sv: Alla

en: Location
sv: Plats

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Distance
sv: Distans

en: Cache options
sv: Alternativ för cache

en: Unit of measurement
sv: Måttenhet

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
sv: Taggbaserad cachning av data. Cachar kommer finnas kvar tills relaterade cachetaggar ogiltigförklaras.
