Social Geolocation (3.0.9) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
