Social Geolocation (3.0.9) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Content type
be: Тып змесціва

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
