Social Geolocation (3.0.9) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
