Social Geolocation (3.0.9) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Default
cs: Výchozí

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Location
cs: Místo

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Unit of measurement
cs: Měrná jednotka

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
cs: Cachování dat na základě štítků. Data budou v mezipaměti, dokud nebude odpovídající štítek zneplatněn.
