Social Geolocation (3.0.9) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Location
cy: Lleoliad

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
