Social Geolocation (3.0.9) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
