Social Geolocation (3.0.9) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
