Social Geolocation (3.0.9) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ka: ტეგები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა
