Social Geolocation (3.0.9) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Location
mn: Байрлал
