Social Geolocation (3.0.9) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Tags
ms: Tag

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Location
ms: Lokasi

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Asc
ms: Menaik
