Social Geolocation (3.0.9) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Apply
te: ఆపాదించు
