Social Geolocation (3.0.9) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
