Social Geolocation (8.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Block
ta: பெட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
