Social Geolocation (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Block
tr: Blok

en: Location
tr: Konum

en: Desc
tr: Azalan

en: Upcoming events
tr: Yaklaşan etkinlikler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Social
tr: Sosyal

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
