Social Geolocation (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Location
ca: Localització

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Google Maps API key
ca: Clau de l'API del Google Maps

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
