Social Geolocation (8.x-1.0-alpha7) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Block
es: Bloque

en: Location
es: Ubicación

en: Upcoming events
es: Próximos eventos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Google Maps API key
es: Clave del API de Google Maps

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster

en: Geolocation
es: Geolocalización
