Social Geolocation (8.x-1.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Block
fi: Lohko

en: Location
fi: Sijainti

en: Upcoming events
fi: Tulevat tapahtumat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
