Social Geolocation (8.x-1.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Block
pl: Blok

en: Location
pl: Położenie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Google Maps API key
pl: Klucz API Google Maps

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Geolocation
pl: Geolokacja
