Social Geolocation (8.x-1.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Block
oc: Blòt

en: Location
oc: Emplaçament

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
