Social Geolocation (8.x-1.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Block
ru: Блок

en: Location
ru: Место

en: Desc
ru: По убыванию

en: Upcoming events
ru: Предстоящие события

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Unit of measurement
ru: Единица измерения

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
