Social Geolocation (8.x-1.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Location
sv: Plats

en: Desc
sv: Fallande

en: Upcoming events
sv: Kommande aktiviteter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Unit of measurement
sv: Måttenhet

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
