Social Geolocation (8.x-1.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Block
eu: Blokea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Upcoming events
eu: Datozen gertaerak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
