Social Geolocation (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
