Social Geolocation (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Block
et: Plokk

en: Location
et: Asukoht

en: Desc
et: Kahanev

en: Upcoming events
et: Tulevased sündmused

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Cache options
et: Puhverdamise valikud

en: Unit of measurement
et: Mõõtühik

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
