Social Geolocation (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
