Social Hub (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Configuration
he: הגדרות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: External
he: חיצוני

en: Share
he: שיתוף

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Plugin
he: פלאגין

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Embed
he: הטמעה

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Link settings
he: הגדרות קישור

en: Follow
he: מעקב
