Social Hub (2.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
