Social Hub (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: All
bg: Всички

en: Inline
bg: В една линия

en: here
bg: Тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
