Social Hub (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: All
gu: બધા

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
