Social Hub (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: All
hr: Svi

en: Inline
hr: U istom redu

en: here
hr: ovdje

en: Configuration
hr: Postavke

en: Attributes
hr: Atributi

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: External
hr: Eksterni

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
