Social Hub (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Text
pl: Tekst

en: Error
pl: Błąd

en: All
pl: Wszystko

en: Inline
pl: Przed polem

en: Example
pl: Przykład

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: External
pl: Zewnętrzne

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Share
pl: Udostępnij

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Available plugins
pl: Dostępne wtyczki

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Embed
pl: Osadzony

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika

en: Platform
pl: Platforma

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
