Social Hub (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Share
se: Juogat

en: About
se: Birra
