Social Hub (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Піктограма

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: All
uk: Все

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Example
uk: Приклад

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Link text
uk: Текст посилання

en: External
uk: Зовнішнє

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Share
uk: Спільні файли

en: share
uk: спільні файли

en: Tokens
uk: Замінники

en: Link type
uk: Тип посилання

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Available plugins
uk: Доступні доповнення

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Minified
uk: Зменшений

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Browsers
uk: Переглядачі

en: Twitter
uk: Твітер

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Link settings
uk: Налаштування посилання

en: Not configured.
uk: Не налаштовано.

en: Platform
uk: Платформа

en: Follow
uk: Продовжити

en: Share on Facebook
uk: Поділитися на Facebook

en: Social
uk: Суспільний

en: platform
uk: платформа

en: Social Media
uk: Соціальні мережі

en: Follow us on Twitter
uk: Слідкуйте за нами у Твітері

en: follow
uk: слідувати

en: Social Media Links
uk: Посилання соціальних мереж

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Platform URL
uk: URL платформи
