Social Hub (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Icon
az: İconka

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: All
az: Hammısı

en: Inline
az: Xətdə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Link text
az: Link mətni

en: External
az: Xarici

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Link settings
az: Link parametrləri
