Social Hub (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: All
be: Усе

en: Inline
be: Убудаваны

en: Configuration
be: Налады

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
