Social Hub (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: here
bo: འདིར།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ
