Social Hub (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: All
da: Alle

en: Inline
da: Integreret

en: Example
da: Eksempel

en: here
da: her

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Attributes
da: Attributter

en: Link text
da: Linktekst

en: External
da: Eksterne

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Share
da: Del

en: share
da: del

en: Tokens
da: Symboler

en: Link type
da: Link-type

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Minified
da: Minificeret

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Link title
da: Linktitel

en: Link settings
da: Indstillinger for link

en: Follow
da: Følg
