Social Hub (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: Inline
et: Samal real

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Attributes
et: Omadused

en: Link text
et: Lingi tekst

en: External
et: Väline

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Share
et: Jaga

en: share
et: jaga

en: Tokens
et: Märgised

en: Plugins
et: Pluginad

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Embed
et: Manus

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Plugin ID
et: Plugina ID
