Social Hub (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: Inline
gl: En liña

en: Example
gl: Exemplo

en: here
gl: aquí

en: Configuration
gl: Configuración

en: Attributes
gl: Atributos

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: External
gl: Externo

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Tokens
gl: Comodines

en: Plugins
gl: Complementos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Embed
gl: Incrustar

en: Link title
gl: Título da ligazón
