Social Hub (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: All
mr: सर्व

en: Inline
mr: आतील

en: Example
mr: उदाहरण

en: here
mr: येथे

en: Configuration
mr: संरूपण
