Social Hub (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Error
my: အမှား

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
