Social Hub (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Inline
ps: ننليكى

en: Configuration
ps: سازول

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Plugin
ps: لګون

en: Plugins
ps: لګونونه

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول

en: Link settings
ps: تړونی امستنې
