Social Hub (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Error
sl: Napaka

en: All
sl: Vsi

en: Inline
sl: V vrstici

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
