Social Hub (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: URL
sq: Adresa URL

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
