Social Hub (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Text
ta: உரை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Error
ta: பிழை

en: All
ta: எல்லா

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Embed
ta: உட்பொதி
