Social Hub (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: External
th: ภายนอก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
